čtvrtek 6. srpna 2015

JÓGA PODZIM 2015

Milí přátelé, jste srdečně zváni na mé lekce jógy. Lekce probíhají jako tzv. open classes, vypsán je také jeden kurz Vinyása jógy.ROZVRH LEKCÍ
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
OTEVŘENÉ LEKCE
středa 16.30 - 18.00 h Hatha jóga zač. a mírně pokr.
pátek 7.15 - 8.30 h Ranní jóga všechny úrovně

Cena lekce: 150,- / 160,- Kč (dle délky lekce)
Místo: Bosorka, Masarykova 32, Brno
Rezervace zde

Podmínky rezervací
Rezervace je závazná. Ráda Vám budu držet pevné místo na lekci. Pokud budete chtít svou rezervaci zrušit, je potřeba tak učinit nejpozději 24 h předem. ​Pokud by se stalo, že Vaše místo propadne z důvodů pozdního zrušení rezervace (méně jak 24h předem) či neohlášené neúčasti, poprosím Vás následně o doplacení propadlého místa v plné ceně lekce. Storno poplatek neplatíte, pokud za sebe seženete náhradu. Děkuji Vám za pochopení.

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
KURZ (kurz je naplněn)
středa 18.15 - 19.45 h Vinyása jóga pokročilí

Termín kurzu: 9.9. - 16.12.2015 (28.10. svátek - lekce neprobíhá)
Cena kurzu: 2080,- Kč
Místo: Bosorka, Masarykova 32, Brno
Přihláška na kurz zde
Max. kapacita 14 míst


Vítáni jsou i začátečníci, kteří nikdy jógu necvičili. Jóga nám pomáhá nacházet fyzickou i duševní rovnováhu, na lekcích se budeme zabývat jak fyzickým cvičením prostřednictvím tělesných pozic (ásan), tak i technikami relaxace, meditace (dhjány) a pránájámy, které nás v propojení s fyzickým cvičením vedou k hlubokému uvolnění, klidu a celkové duševní pohodě. V lekcích kladu důraz na správné zaujmutí pozice a její plné prožití v souladu s dechem.
Přicházejte, prosím včas. Při pozdním příchodu či příchodu na "poslední chvíli" již nebude možné se na lekci připojit. K času a prostoru ostatních se chováme ohleduplně. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte mne kontaktovat. Ráda Vám je zodpovím.

Těším se při nádechu a výdechu
Dash